Adm. direktør/Kundeansvarlig corporate
Kirsa Hage
kirsa@danskvideotekst.dk
Direkte: +45 33 26 76 23

Kreativ direktør og tekster
Lasse Schmidt
lasse@danskvideotekst.dk
Direkte: +45 33 26 76 27

Leder af engelskafdelingen og tekster
Helle Schou Kristiansen
helle@danskvideotekst.dk
Direkte: +45 33 26 76 21

Kreativ leder og tekster
Kai-Asle Sønstabø
kai-asle@danskvideotekst.dk
Direkte: +45 33 26 76 20

Kundeansvarlig DR
Eva Schyberg
eva@danskvideotekst.dk
Direkte: +45 33 26 76 24

Økonomiansvarlig
Nicola Taylor
nicola@danskvideotekst.dk
Direkte: +45 33 26 76 22

IT
Søren Jas Larsen
jas@danskvideotekst.dk
Direkte: +45 33 26 76 32

Dansk Video Tekst ApS
Svend Trøsts Vej 19
1912 Frederiksberg C. 

Tlf.: (+45) 33 22 75 44

E-mail: mail@danskvideotekst.dk

CVR-nr.: 67815718

Hvis du fortsætter med at bruge siden, accepterer du brugen af cookies. mere information

Cookie-indstillingerne på denne webside er sat til "tillad cookies" for at give dig den bedst mulige browsing-oplevelse. Hvis du fortsætter med at bruge denne side uden at ændre cookie-indstillingerne, eller hvis du klikker på "Accepter" nedenfor, giver du dit samtykke til det.

Luk